Baba Yapı Plywood Ürünleri ile Lojistik Sektörünün Yükü Hafifliyor…

Baba Yapı Plywood Ürünleri ile Lojistik Sektörünün Yükü Hafifliyor…
 
Lojistik Sektörü İçin Huş Kontrplak ve Wiremesh(tex) Kontrplak

Son yıllarda dünya da meydana gelen salgın hastalıklar ve ürün lojistiğindeki tıkanmalar, lojistik sektöründe ciddi bir hareketliliğe sebep olmaktadır. Hem nakliye bedellerinin yüksekliği, hem de gerekli araçların hızlı ve verimli bir şekilde kullanılamaması krizi aşılamayacak bir noktaya taşımaktadır. Araç ve gereçlerde meydana gelecek hasarları minimize etmek, hızlı müdahalelerle de sorunun giderilmesi bir nebzede olsa krizin giderilmesinde pozitif etki sağlamaktadır. 

BABA YAPI, Lojistik sektörüne küresel bir ekonomide rekabet avantajı sağlamak için gelişen teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözüm ortaklığı sunuyor.

Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi, “ithalatını yaptığımız ürünlerle, hem konteyner taban tahtası (huş marin kontrplak), hem de treyler sanayine yönelik Wiremesh taban tahtaları ve marin kontrplak ürün grupları sayesinde sektörün ihtiyacı olan bakım üretim gereçlerinde sorunsuz tedarik sağlamaktayız. Süreçte birçok firma ithalatta sorunlar yaşarken, BABA YAPI müşterilerine sunduğu kesintisiz tedarikle konteyner bakımlarında ve treyler üreticilerinin ihracatında aksamalar meydana gelmeksizin sürecin devam etmesine olanak sağlamaktadır” dedi.

Baba Yapı’nın Plywood çeşitliliği, hafifliği, direnç ve mükemmel kalitesi sayesinde Lojistik sektörü daha güçlü.

Mehmet Ekşi, BABA YAPI olarak ithalatını sağladığımız Treyler taban tahtası ürünlerimiz, yüksek yüzey aşınma direnci ile meydana gelebilecek yüzey aşınmalarından kaynaklı bakım onarım maliyetlerini ciddi oranda düşürmektedir. Yüksek taşıma kapasite raporuna sahip ürünlerle, kırılma kopma gibi problemlerin üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Ayrıca ürünler, marin özelliği sayesinde bir çok iklim şartına maksimum dayanım sergileyerek lojistik firmaları tarafından tercih edildiğini söyledi.

Doğru hammaddeler kullanılarak üretilmiş huş kontrplak ürünleri fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkmaktadır. Marin tutkal olarak ürünlerimizin imalatında fenol formaldehit (WBP) tutkallar kullanılmaktadır. WBP tutkallar suya karşı en üst düzey dayanımı sürekli sergilemektedir. Kullanılan huş soyma kaplamaları standart olarak 1,4 mm kalınlıkta üretilmesi, hem preslemede hemde homojen yapıda ürün imalatlarına olanak sağlamaktadır. Ürünlerin homojen yapıda olması, ahşabın çalışma gibi kusurlarını ortadan kaldırmakla birlikte yük dirençlerini her noktada eşit olmasına olarak sağlar. Yüksek basınçlı preslerde yapıştırılan ürünlerde boşluk, kat binmesi gibi problemler görülmemektedir. En son yüzeylerde kullanılan fenolik reçine filmler; su, aşındırıcı bir çok kimyasal maddeler, tuz gibi minerallere karşı kullanıldığı platformaları maksimum düzeyde korumaktadır. 


Baba Yapı ürünlerinde birçok ölçü alternatifini müşterilerine sunmaktadır. 3-4-6,5-9-12-15-18-21-24-30-40 mm kalınlıklar, 1160x2400 - 1250x2500 – 1250x2750 – 1500x2500 – 1500x2350 - 1500x3000 – 2000x4000 mm ve birçok özel ölçü alternatifini sunulmaktadır.

 
Daha detaylı bilgi için almak için tıklayın: https://babayapi.com/


Baba Yapı Hakkında:

Baba Yapı A.Ş. 2015 yılında Dr. Elçin Kılıç ve Yük. İnş. Müh. M. Mehmet Ekşi tarafından  nitelikli endüstriyel kontrplak ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin lider tedarikçi şirketidir. Sahibi olduğu Kontraform ve dağıtımını yaptığı Riga, Paged, Sveza, Tekcom, Tulsa ve Stiga markalı ürünleri eksiksiz ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır. Baba Yapı A.Ş. ayrıca müşterilerinin özel talebi üzerine, Türkiye’ de devamlılığı veya satışı olmayan kontrplak çeşitlerini de ithal edebilmekte, sektörde bulunan her tür kontrplak ürünlerini müşterilerine tedarik etme konusundaki itibarını güçlendirerek sürdürmektedir. Baba Yapı A.Ş. müşterilerinin ihtiyaçlarını, uzman kadrosu, çözümcü yaklaşımı ile planlama aşamasından nihai ürün teslimine kadar tüm süreç boyunca karşılar.  

Bu site, kullanıcı deneyimini geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Çerez Politikası'nı inceleyiniz.