Tasarım ve Dayanıklılık


Kalite, Dayanıklılık ve İncelik Tek Kombinasyonda…

RİGA, içmimarlar tarafından tercih edilen piyasadaki en iyi bilinen kontrplak markalarından biridir. Özellikle sunduğu ürün çeşitliliği ile mobilyalarınıza fayda sağlayan birçok çekici özelliğe sahiptir. Bu özellikler, mobilyalarınızın daha uzun süre dayanmasını ve mümkün olan en iyi görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. 

BABA YAPI olarak müşterilerimize kontrplak ihtiyaçları için dayanıklı ve çok yönlü bir seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz Riga KOMBİ…RİGA KOMBİ hem Huş hem de Kızılağaç nitelikleri harmanlanarak güçlü, sağlam ve birlikte çalışması kolay bir üründür.

Huş-kızıl kontrplağımızın en önemli özelliklerinden biri, her bir tarafında iki dış huş ağacı kaplama katmanına sahip olmasıdır. Huş ağacı, önemli yüklere ve strese dayanabilen güçlü ve dayanıklı bir ağaç olduğundan, bu yapım yöntemi kontrplağın sağlamlığını ve dengesini korumak için önemlidir.

 

Uzun ömürlüdür;

Çevre dostu özel koruması sayesinde termitler tarafından hasar görmez bu yüzden yıllarca güvende kalacaktır. Bu sayede dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü asla zamana yenilmez.

Neme dayanıklı alanlarda kullanılabilinir; 

Neme karşı dayanıklı olmasını sağlayan özel reçinelerle işlenmiştir. Mutfağınızda yada banyonuzda iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Aşırı hava koşullarına dayanıklılık sağlar

Bölgeniz aşırı iklimlere eğilimliyse, RİGA KOMBİ kontrplak levhalarını kullanabilirsiniz. Kontrplakın hava şartlarına karşı direnci ve dayanıklılığı diğer özellikleri ile artırılmaktadır.

Alternatif kalınlık

Riga Combi, kontrplağı daha esnek ve çatlama ve yarılmaya karşı daha az eğilimli hale getiren ince kaplama katlarından yapılmıştır. Bu, huş ağacı kontrplağımızı özellikle gerilime veya harekete maruz kalabileceği uygulamalarda daha dayanıklı ve güvenilir kılar. İkincisi, ince katların ağırlığı daha hafiftir ve kullanımı daha kolaydır, bu da Riga Combi'nin taşınmasını ve kurulmasını kolaylaştırır. Son olarak, ince katlar, belirli uygulamalar için önemli olabilen daha hassas ve ayrıntılı işlemeye olanak tanır.

 

Yıllarca Garanti

Garanti, satın aldığınız kontrplak türlerine göre değişir, ancak hangisini alırsanız alın, mobilyanızın sağlamlığı ve uzun ömürlü olması garanti olacaktır. RİGA KOMBİ herhangi bir özel bakım gerektirmez. RİGA KOMBİ kalitesiyle kontrplağınız garanti yıllarını da aşacaktır. RİGA KOMBİ kontrplaklarını tercih ettiğinizde kalite, uzun ömür ve ihtişamı tek bir kombinasyonda satın alırsınız.

BABA YAPI RİGA KOMBİ Kontrplak ürünlerimiz için buraya tıklayınız

Bu site, kullanıcı deneyimini geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Çerez Politikası'nı inceleyiniz.