Karavan Montajı İçin Kontrplak Nasıl Seçilmeli?


Seyahat ve sosyal toplantılarla ilgili yeni kısıtlamalar nedeniyle son zamanlarda pek çok sektör sıkıntı çekerken, gelişmeye devam eden bir alan var; karavanlar. Eski bir karavanı tamir ediyor, sahip olduğunuz bir karavanda bazı ayarlamalar yapıyor veya yeni bir karavan satın almış olsanız bile, karavan sahipleri çoğu zamandekoruna kendi dokunuşlarını koymak isterler. Karavan dekorasyonu için en iyi seçenek kontrplak, kontrplak için en iyi yer ise Baba Yapı!

Karavan popülaritesininartmasıyla birlikte , mobil konaklama yerinizi yenilemek için en iyi kontrplak seçeneklerinden bazılarını detaylandırmak için iyi bir zaman olduğunu düşünüyoruz.

Karavan İç Mekanları İçin Hafif Kontrplak

Bir karavanın en önemli yönlerinden biri hareketliliğidir, bu nedenle bir kontrplak seçimi söz konusu olduğunda ağırlık kritik bir karar faktörü haline gelir. Karavan iç uygulamaları için mükemmel olan bir dizi hafif kontrplak seçeneğini babayapi.com web adresimizde bulabilirsiniz.

Bir karavan veya karavan iç mekanı için en çok tavsiye edilen ürünümüz ? Kontrplak söz konusu olduğunda, bazı kaplamalı ürünlerle rekabet edebilecek noktaya kadar en yüksek kalitede görsel estetiğe ve bitişlere sahiptir. Kimse gözü yoran bir karavanda vakit geçirmek istemez, bu yüzden ? ile şık bir şekilde seyahat edeceğinizi bilirsiniz. ? güzel yüzünün yanı sıra, daha önce de bahsettiğimiz gibi inanılmaz derecede hafiftir. Buna rağmen, herhangi bir sorun yaşamadan iç kaplama için kullanılabilecek kadar yapısal olarak güçlüdür.

Karavanlar İçin Suya Dayanıklı Kontrplak

Suyun etrafında solmayan bir kontrplak arıyorsanız, Marine Plywood arkanızda. Mutfaklar ve banyolar gibi suya eğilimli alanların döşenmesi büyük bir baş ağrısı olabilir, ancak bir tabaka Marine Plywood ile bu sorunlar geçmişte kalabilir.

Tüm suya dayanıklı kontrplaklarda bulunan iki ana özellik vardır. Çekirdek boşlukları tamamen ortadan kaldırılır, odak noktası mümkün olduğunca fazla suyu tahtadan uzak tutmaktır. Su, bir kontrplak tabakasına sızdığında, genişlemeye ve bükülmeye başlar. Suyun asla içeri girmemesini sağlamak, kullanılan yapıştırıcının kalitesi ile de ilgilidir.

Baba Yapı birkaç farklı Marine Plywood seçeneği sunarak size çeşitli benzersiz görünümler ve hemen hemen her karavana ve bütçeye uygun bir dizi fiyat noktası sunar. 

Karavanlar İçin Mimari Kontrplak

Yani suya eğilimli alanların yanı sıra iç mekanı da süslediniz, peki ya dolap ve mobilya gibi şeyler için son rötuşlar?

Müşterilerimize Birch Plywood ürünlerimizle bir çok alternatif sunabiliyoruz.

Baba Yapı İnşaat Sektörüne yönelik Plywood (kontrplak) ürünlerimiz için buraya tıklayınız.

Bu site, kullanıcı deneyimini geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Çerez Politikası'nı inceleyiniz.